Menu

  Čt 23. 5. 22:00-23:15 | Konvikt – šapitó

  vstupenky

  WWW Neurobeat

  koncert
  Kultovní formace s nezaměnitelným elektronickým zvukem, perkusivním charakterem písní a hravými texty plnými imaginace poprvé na Divadelní Floře!

  zpěv, elektronika Ondřej Anděra
  zpěv Milesa Anděra Zrnić

  Obtížně zařaditelná kultovní formace s nezaměnitelným elektronickým zvukem, typickým perkusivním charakterem písní a působivými, komplikovanými a zároveň hravými texty plnými imaginace. Zdánlivě nezúčastněný i naléhavý hlas frontmana Ondřeje Sifona Anděry rytmicky deklamující texty výtvarníka Lubomíra Typlta za doprovodu zneklidňujících beatů utváří výsostně svébytný tvar, jenž patří k tomu intelektuálně nejambicióznějšímu, co lze na české hudební scéně najít.

  „V diskografii ‚novodobých WWW je tento počin dosud posluchačsky nejvstřícnější. Rozumějte nejmelodičtější a nejpísničkovější v tradičním smyslu. Přitom pořád zcela neotřelý a nejen zvukově vynalézavý – a pro skupinu typické, náročnější, nervně zneklidňující potemnělé skladby pochopitelně ani tady nechybějí. Co naopak zůstává neochvějnou jistotou, to jsou složitě šifrované a zároveň odzbrojujícím způsobem hravé texty Lubomíra Typlta.“
  PETR KORÁL, ROCK&ALL.CZ, 2. 11. 2018